Jautājumi

Qprakse

Created with Sketch.

Sveiki! Kā mājas apstākļos ārstēt piena sēnīti? Neejot pie ginekologa un lietojot bezrecepšu medikamentus? Nav iespējams veids, ka tā pāriet pati no sevis? Ko būtu ieteicams un ko nebūtu ieteicams darīt? Tas ir svarīgi, vajadzētu pēc iespējas ātrāk uzsākt ko darīt lietas labā...

Aptiekās bez receptes ir nopērkamas Canifug makstī liekamas lodītes – pretsēnīšu līdzeklis lokālai terapijai. Papildus varat lietot imūno sistēmu stiprinošus vitamīnus un homeopātiskus līdzekļus. Būtu ieteicams apmeklēt ginekologu un nodot analīzes, lai pārliecinātos, ka tā tiešām ir piena sēnīte

Labdien, man bija nedrošs sekss. Pēc pāris nedēļām sākās vagināla kandidoze, klepus un kandidoze iemetas mutē. Mutes gļotāda ir ar mazām cietām čūliņām, kā sifilisa gadījumā. vai tas nozīmē, ka man ir HIV? Vai mutes kandidoze ir iespējama ari pie sifilisa?

Vislabākais veids kā pārliecināties, ka neesat inficējusies ne ar HIV, ne sifilisu ir nodot asins analīzes. To Jūs varat izdarīt bez ārsta nosūtījuma visās Gulbja laboratorijas filiālēs, kā arī Latvijas infektoloģijas centrā, Rīgā, Linezera ielā 3..

Labdien! Ko nozīmē, ja hormona prolaktīna daudzums asinīs ir zem normas? Paldies!

Viens, no konteksta izņemts analīžu rezultāts nav informatīvs. Būtiski arī ir zināt iemeslus kādēļ Jums šīs analīzes tika nozīmētas.

Sakiet, lūdzu, kāds ir maksimālais šķidruma daudzuma patēriņš dienā grūtniecības laikā? Vai pārāk liels šķidruma daudzuma patēriņš iespaido nieru darbību un līdz ar to asinsspiedienu? Paldies.

Veselai grūtniecei diennakts laikā uzņemtajam šķidruma daudzumam nevajadzētu pārsniegt 2 – 3 litrus.

Labdien! lietoju horm.tabl.logest tajā laika,kad 7 dienas nav jādzer tabletes, man 5-aja diena bija sekss, neizsargājāmies! mēnešreizes ilgst pirmās 3dienas, max 4.vai man būtu jāuztraucas, ka varu palikt stāvoklī?(dzeru 3 iepakojumu, ne vienu neesmu izlaidusi tableti).paldies.

Jums nav iemesla satraukties! Lietojot Logest, grūtniecība iestāties nevar, aizsardzība darbojās arī 7 brīvajās dienās, kad Jūs tabletes nelietojat.

Vai sigmoidoskopijas (taisnās zarnas izmeklēšana uz hemoroīdiem) laikā var sajust NuvaRing? Vai labāk to uz to laiku izņemt (cik zinu ja izņem uz 1h efektivitāte nemainās)? Negribas proktologam uzdot šo jautājumu... Paldies jau iepriekš!

Zarnu trakta izmeklēšanas laikā nav nepieciešams izņemt Nuvaring. Izmeklēšanu tas netraucēs.

Esmu stāvoklī apm. 9.ned. Iespriekš ir bijusi viena pagrūta grūtniecība ar labu rezultāu, kur gulēju uz saglabāšanu un viens spontānais aborts 6.ned. Šoreiz man ir problēmas ar progesteronu. Lietoju Duphaston 3 tabletes dienā, taču progesterona līmenis negrib celties. Pēc 1 ned. lietošanas bija pacēlies no 55 uz 66, tagad atkal nokritis uz 54. Vai ir iespējams kāds cits preperāts ar ko progesterona līmeni pacelt. Pirms uzzināju, ka esmu stāvoklī, progesterons bija virs 80.

Ja grūtniecības laikā progesterons ir virs 40 vienībām, tas ir normāls daudzums. Tādēļ nav nepieciešamības mainīt medikamentus un to censties pacelt vēl vairāk. Varbūt nepieciešams veikt pārbaudes vīrišķajiem hormoniem, jo dažreiz tieši paaugstināta to koncentrācija ir pie vainas grūtniecības sarežģījumiem.

Vai ir iespējams Jūsu ārstu praksē veikt kakla sonogrāfiju?

Mūsu praksē ir iespējams veikt ultrasonogrāfiju vairogdziedzerim, kas atrodas kakla apvidū. Citus kakla ultrasonogrāfijas izmeklējumus pie mums neveic

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter