Par vides pieejamību

Qprakse

Created with Sketch.

Kārtība, kādā ārstu prakse QUARTUS nodrošina vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem

1. Ārstu prakse QUARTUS nodrošina ambulatorus veselības aprūpes pakalpojumus, galvenokārt sieviešu slimību un grūtniecības aprūpes jomā.

2. Kopš 2007.gada ārstu prakse īrē telpas Rīgā, Tallinas ielā 59. Prakse atrodas daudzstāvu nama 2.stāvā. Ēka celta 1910.gadā un tās projektā nav paredzēts lifts. Arī kāpņu telpas konstrukcija to pašlaik neļauj pārveidot atbilstoši speciālām vides pieejamības prasībām un līdz ar to nedod iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem patstāvīgi iekļūt ārstu prakses telpās. Taču esam tehnisko risinājumu meklējumu procesā.

3. Lai nodrošinātu ārstu praksē QUARTUS strādājošo ārstu pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem, pacientam veicot telefonisku vai elektronisku pierakstu pie ārsta nepieciešams informēt administratori par savu īpašo stāvokli,jo mums ir iespēja nodrošināt iekļūšanu ārstu prakses telpās ar atbalsta personu palīdzību.

4. Ja persona, kas vēlas saņemt veselības aprūpes pakalpojumus, vēlas saglabāt iespēju patstāvīgi nokļūt pie ārsta, neiesaistot citas papildus personas, tad informējam, ka mūsu praksē strādājošie ārsti ir pieejami arī citās veselības aprūpes iestādēs Rīgā, kur vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem patstāvīgi ir tehniski atrisināta:

a. Dr.Daiga Baranovska – medicīnas sabiedrība „ARS”, Skolas iela 5, Rīga

b. Dr.Irina Jermakova – RAKUS Konsultatīvā poliklīnika, Hipokrāta 2, Rīga

c. Dr.Oksana Babula – AVA Clinic, Vīlandes iela 3, Rīga

d. Dr.Sigita Bukolovska – Klīnika „Alma”, Kr. Valdemāra iela 20-4, Rīga

5. Ja persona ar funkcionāliem traucējumiem ir grūtniece un vēlas saņemt grūtniecības aprūpes pakalpojumu, ko sniedz ārsts, kas ir līgumattiecībās ar NVD, tad esam vienojušies, ka atbilstoši vislabākajiem veselības aprūpes standartiem un atsaucoties uz informāciju, ko persona ir saņēmusi ārstu praksē QUARTUS, šādu pakalpojumu var saņemt ārstu praksē „AUXILIA PRIMA” Vīlandes ielā 13, Rīgā.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter