Qprakse

Created with Sketch.

UZMANĪBU!

Mīļās pacientes!

Ārstu prakse Quartus laipni aicina pacientēm pievērst uzmanību sekojošam:

👉 Ierodoties uz vizīti, obligāti jālieto sejas aizsargvairogs vai sejas maska.
👉 Mēs turpinam apkalpot grūtnieces un akūtās ginekoloģiskās pacientes ierastajā kārtībā.
👉 Pacientēm, kas vēlas plānveida profilaktiskas apskates, ir pieejamas klātienes konsultācijas un attālinātās e-konsultācijas. Sīkāka informācijas reģistratūrā pa t.:67271205, 28343065.
👉 Lūdzam uz vizīti ierasties tikai pēc iepriekšēja pieraksta un bez pavadošajām personām, lai mazinātu kopējo cilvēku plūsmu praskes telpās.
👉 Mēs nodrošinam pastiprinātu sanitāri-epidēmisko režīmu gan veicot ikdienas higiēnas noteikumus, gan ieviešot papildus dezinfekcijas pasākumus.
👉 Tāpat atgādinam, ja jūs vai kāds no jūsu ģimenes locekļiem nesenā laikā esat atgriezušies no ārzemēm vai esat bijuši saskarē ar Covid-19 slimnieku, pirms apmeklēt ārstu, jāievēro 14 dienu karantīna. Ja pieraksts plānots karantīnas periodā, sazinieties ar administratori, un pārplānojiet vizīti pēc karantīnas perioda beigām, nepakļaujot riskam Quartus personālu un pārējos pacientus.
👉 Mūsu ārsti un citi darbinieki ir atbildīgi, esiet tādi arī Jūs.

Ja jūtat, kādas pazīmes, par veselības stāvokļa pasliktināšanos, nekavējoties veiciet Veselības ministrijas ieteikumu izpildi un informējiet savu ģimenes ārstu, kā arī rīkojieties saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra izveidotajiem informatīvajiem materiāliem, kurus varat atrast sekojošā saitē www.spkc.gov.lv.

Esam atbildīgi un rūpējamies par savu un savu tuvinieku veselību!

Administrācijas kontakttālrunis mob.: +371 2 8343065, 67271205.

patiesā cieņā, Jūsu Quartus.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter