Aizved mammu pie sava ginekologa

Qprakse

Created with Sketch.

Aizved mammu pie sava ginekologa

Svētki un prieks – tas ir pirmais, kas nāk prātā domājot par maija mēnesi dzīves kalendārā. Maijs – tā ir saule un tulpes. Maijs – tā ir zaļa zāle un pavasara lietus. Maijs – tās ir brīvdienas un mācību gada beigas. Maijs ir Latvijas atdzimšanas mēnesis un ģimenes svētki. Un protams, maijs – tā ir mātes diena.

Mēs sveicam māmiņas, kas mums devušas dzīvību, auklējušas, skolojušas un pašaizliedzīgi gādājušas, lai katrs viens izaug par krietnu, gudru un laimīgu cilvēku. Bet mēs tikpat labi zinām, cik bieži šajās rūpēs, it īpaši, ja bērni vairāki, mammas pazaudē pašas sevi. Viņas atrod laiku un iespējas visam un visiem – bērniem, vīram, darbam, saviem vecākiem, bet nereti aizmirst ko ļoti svarīgu – tikai vesela sieviete ir laimīga sieviete, mamma un sieva. Meitas parasti to vislabāk pamana un novērtē tajā brīdī, kad pašas kļūst māmiņas un nokļūst vāveres ritenī, kas saucas „mammas personīgā dzīve”.

Taču nekad nav par vēlu kaut ko mainīt savā, tāpat kā citu sev tuvo un mīļo cilvēku dzīvēs. Svētdienas rītā Jūs iepriecināsiet savas māmiņas ar ziediem un svētku brokastīm. Bet var pamēģināt arī ko pavisam reālu. Uzticējušas bērnus un mazbērnus ģimenes vīriešu kārtas pārstāvjiem un divatā aizkavējušās pie brokastu kafijas krūzes, pavaicājiet, kad viņa pēdējo reizi bijusi pie ginekologa. Droši zinu, ka lielākā daļa samulsīs un īsti atbildēt nevarēs, jo pagājis jau krietns laiciņš. Neklausieties argumentos, kāpēc to darīt nevajag, kāpēc tagad nav īsti piemērots brīdis un vai to vispār vajag. Ņemat pie rokas un aizvedat viņu pie ārsta. Pie sava ārsta. Vislabāk jau pirmdien, jo labs darbiņš, kas padarīts.

Pēc šī gājiena ne tikai jūs varēsiet teikt paldies, ka jums ir tik lieliska mamma, bet arī mamma teiks paldies, ka viņai ir tik lieliska meita. Jo jūs esat īpašas un šis būs īpašs laiks mātēm un meitām.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter