Ar meitenēm par sievietēm svarīgo

Qprakse

Created with Sketch.

Pacientu biedrība „Dzīvības koks” sadarbībā ar ārstu praksi „Quartus” 2011. gada janvāra mēnesī uzsāks nozīmīgu informējošu semināru ciklu „Ar meitenēm par sievietēm svarīgo”.

Semināru cikls ir paredzēts vidusskolas klašu meitenēm, un tā laikā tiks aktualizēti jautājumi par sievietes veselību, dzimumattiecībām, kā arī par vēža profilaksi. Katrai meitenei ir svarīgi rūpēties par savu veselību jau savlaicīgi, jo tā ir prioritāte, lai sieviete spētu pilnvērtīgi dzīvot, veidot ģimeni, būt par sevi pārliecināta un starojoša.

Semināru mērķis ir skolā veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu, aci pret aci runājot ar meitenēm, kā arī aicināt nebaidīties no ārstiem speciālistiem, uzsvaru liekot uz to, ka par savu veselību jārūpējas visas dzīves garumā. Veselība – tā ir katras sievietes lielākā vērtība un par to, kā rūpēties par savu veselību, ir jāzina jau jaunības gados.

Aicinām izmantot piedāvāto iespēju skolām un par iespējamo bezmaksas lekciju laiku vienoties līdz 2010.gada 20.decembrim, zvanot uz tālruni +371 29284043 (ārste – ginekoloģe Anita Dresmane). Vēlamies atzīmēt, ka lekcija paredzēta 10. – 12. klases meitenēm. Viena lekcija paredzēta ne vairāk kā 15 cilvēku grupai, lai veidotos pēc iespējas atklātāka saruna.

Šeit jūs variet lejupielādēt un iepazīties ar semināru cikla prezentāciju.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter