Ticēt un uzticēties

Qprakse

Created with Sketch.

Ticēt un uzticēties

Ticība ir visa pamatā. Ticība labajam un veiksmei. Ticība augstākai varai. Ticība sev un viņam. Ticība tam, ka viss būs labi, ka notiks tieši tā, kā Tu vēlies. Arī mīlestība, paļaušanās, pārliecība, bet bez ticības nekādi. Jo ja Tu neticēsi, kurš tad ticēs.

Kā šodien atceros gadījumu, kas risinājās pirms kādiem 12 gadiem. Pavisam jauna meitene. Pēc grāmatās izlasāmajām teorijām viņai nebija nekādu izredžu sagaidīt savu mazuli. Visaugstākā līmeņa profesionāļu konsīlijs bija izteicis savu verdiktu, lai glābtu viņas pašas dzīvību. Bet viņa iestājās ārstu istabas durvīs un skaļā balsī paziņoja, ka dosies prom no slimnīcas, jo grib dzemdēt, bet ārsti viņai to neļauj. Vienošanās abām pusēm nebija viegla un ceļš līdz uzvarai bija ērkšķu pilns, tomēr brīnums notika – meitene savu mazuli sagaidīja. Un ārsti viņai godprātīgi palīdzēja pēc maksimālās programmas un pat mazliet vairāk. Taču tas nebija galvenais. Būtiskākais bija viņas ticība. Pārcilvēciska ticība, ka viņi abi satiksies.

Tādu stāstu ir daudz. Tie, kas tic, ka viņiem izdosies, piedzīvo brīnumu. Bet tic par vairāk nekā 100%.

Taču lai ticība nebūtu akla, lai sēklas kristu auglīgā augsnē, ne mazāk svarīgi ir uzticēties – savai iekšējai balsij un intuīcijai un to cilvēku zināšanām un pieredzei, kas ir blakus, lai palīdzētu. Tāpēc ir nenovērtējami svarīgi satikt pareizos cilvēkus, ar ko tu esi uz viena viļņa un ar ko lielās dzīves redzējuma līnijas ir līdzīgas. Tāpat kā īstu draugu mums nav daudz, visdrīzāk tikai daži, arī īstais ārsts varbūt ir viens vienīgais. Jo īpaši tas attiecināms uz tiem, kas ir blakus sievietes ceļā uz satikšanos ar mazuli.

Laiks meklējumiem bieži ir īss un nepietiekams. Tomēr tas ir tā vērts, jo tikai kopā ar īstajiem cilvēkiem mēs patiešām varam piedzīvot brīnumu. Šajā lietā nav sīkumu, svarīgi ir pilnīgi viss – uzticēt savu un mazuļa veselību, jo no tās būs atkarīga jūsu visu kopējā laime. Uzticēt savas bailes, nedrošību, pārdomas, jo ja nebūs izskaidrojumu, bailes un neziņa neļaus izbaudīt gaidīšanas prieku. Uzticēt savas vēlmes, iedomas un vajadzības, jo tāpat kā laulātajiem arī pacientam ar ārstu ir jāsarunājas, lai visi spēlētu pēc vieniem noteikumiem. Uzticēties zināšanām un pieredzei, jo ja tas ir Tavs ārsts, viņš nekad nevēlēs sliktu. Izvērtēs, paskaidros, pārliecinās un atradīs Tev vislabāko ceļu, ko iet.

Jo vissvarīgākais ir tikai viens – lai mazulis vesels un māmiņa laimīga. Tāpēc mēs ticam brīnumiem un uzticamies cilvēkiem.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter